wszechstronna
pomoc prawna
indywidualne
rozwiązania prawne
rzetelność,
uczciwość i wiedza
zaangażowanie
i profesjonalizm

O kancelarii

Kancelaria Adwokacka adwokat Barbary Tomalik-Hajdyła świadczy wszechstronną pomoc prawną na rzecz osób fizycznych oraz osób prawnych, w tym Klientów instytucjonalnych, przedsiębiorców indywidualnych, spółek cywilnych oraz spółek kapitałowych.

Kancelaria zajmuje się zarówno prowadzeniem spraw o charakterze indywidualnym, jak również spraw związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Kancelaria świadczy także usługi w formie stałej obsługi prawnej.

W ramach prowadzonej działalności Kancelaria zapewnia pomoc prawną na terenie całego kraju, a także za granicą, co pozwala na kompleksową obsługę wszelkich zlecanych Kancelarii spraw i postępowań sądowych.

Założycielem Kancelarii jest adwokat Barbara Tomalik-Hajdyła. Adwokat Barbara Tomalik-Hajdyła ukończyła studia magisterskie na kierunku prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Następnie odbyła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Bielsku-Białej, zakończoną zdaniem egzaminu adwokackiego i uzyskaniem tytułu adwokata. Obecnie jest wpisana na listę bielskiej Izby Adwokatów (nr wpisu 263).